• slayt
  • slayt
DuyurularV. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTI ÇAĞRI DUYURUSU

Değerli Üyemiz,

Derneğimizin V. Olağan Genel Kurul Toplantısı 16 Şubat 2020  Pazar Günü Saat 16:00’da   Kızılay Mahallesi Fevzi Çakmak 1 Sokak No:18/13 Kızılay Çankaya/ Ankara Adresinde  aşağıda yazılı gündeme göre yapılacaktır.

Belirtilen günde çoğunluk sağlanmadığı takdirde ikinci toplantı 23 Şubat 2020 Pazar Günü aynı gündemle, aynı yer ve saate  nisapsız olarak yapılacaktır.

Sayın Üyelerimizin toplantıya katılmaları  dileğiyle saygılarımızla,

                                                                                    YÖNETİM KURULUAnkara Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 8,2867   8,3016
EURO 10,0727   10,0909
       
Özlü Sözler
Derya büyüktür herkes kabı kadar alır
ÜNYE KENT GAZETESİ:Başkent’te Gurbetten Ünye’ye Vefa!

Ünyeliler, Ankara Ünyeliler Derneği tarafından düzenlenen Gurbetten Ünye’ye Vefa programında Başkent’te buluştu.

Ünyeli İşadamı Cevat Güven’in sahibi olduğu Ankara Monec Otel’de düzenlenen programa Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran, MHP Genel Başkan Yardımcısı-İstanbul Milletvekili İsmail Faruk Aksu, Ak Parti Ordu Milletvekili Ergün Taşçı, Eski Milletvekili Yılmaz Sanioğlu, İçişleri Bakanlığı Dernekler Daire Başkanı Ahmet Türköz, Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Ünye Eski Belediye Başkanı, Sayıştay Hakimi Necip Avcı, Ak Parti Ünye ilçe Başkanı Kenan Selim Argan, ÜTSO Başkanı İrfan Akar, Ünye Ziraat Odası Başkanı Osman Sarıkahraman, Ünye Yunus Emre Derneği Başkanı Yaşar Argan, TİMEF Genel Başkanı Şakir Gürel, Gazi Üniversitesi ve Kırıkkale Üniversitesi’nden akademisyenler, Ünyeli STK temsilcileri, işadamları, Ünyeli öğrenciler ve çok sayıda davetli katıldı.

Programda Ankara Ünyeliler Derneği Genel Sekreteri Sebahattin Yıldırım Gurbetten Ünye’ye Vefa Projesi sunumunu yaparken, Kırıkkale Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğr. Üyesi Doç. Dr. Cem Barlas Aslan Sivil, Eğitimci-Yazar Aynur Tan Ünye’nin Değerleri, Tarihçi-Yazar Ufuk Mistepe Ünye Kent Arşivi ve Karadeniz Kütüphanesi konularında sunumlarını gerçekleştirdi.

Programda Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran, MHP Genel Başkan Yardımcısı-İstanbul Milletvekili İsmail Faruk Aksu ve Ak Parti Ordu Milletvekili Ergün Taşçı yaptıkları konuşmalarda birlik ve beraberlik mesajı verdiler. Konuşmacılar ayrıca programı düzenleyen Ankara Ünyeliler Derneği yöneticilerine de teşekkür ettiler.

Programda Ünyeli Sanatçı Ayşe Taş verdiği konserde birbirinden güzel şarkıları Ünyeli Hemşerileri için söyledi.

Proje kapsamında Ünye'de toplanacağız

Programda konuşan Ankara Ünyeliler Derneği Başkanı İsa Korkmaz, “Projemiz 10 aylık proje. Gurbetten Ünye’ye Vefa Projesi bir vefa projesidir. Bir hatırlatma projesidir. Gurbetteki Ünyeliler ile sıladaki Ünyelileri bir araya getirdi. Uzun zamandır birbirlerini görmeyen Ünyeliler bu programda buluştu. Hemşerimiz Ayşe Taş’ın güzel bir konseri oldu. Katılımdan memnunuz. Güzel bir birlikteliği sağladığımız için mutluyuz. Proje kapsamında Ünye’de de programlarımız olacak. Adeta Ünye ile hasret gidermiş olacağız. Ben katılım sağlayan tüm dostlara ve hemşerilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Gecenin sonunda İşadamı Cevat Güven, Sanatçı Ayşe Taş, Öğretim Üyesi Doç. Dr. Cem Barlas Aslan ve Aynur Tan’a plaket verildi. Gecede ayrıca Ünye’de çekilen Randıman filminden bir bölüm de ilk kez gösterildi.
Okunma Sayısı: 169


3.239.56.184
DİĞER HABERLER

Ankara Ünyeliler Derneği

© Copyright 2019  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır.


Top