• slayt
  • slayt
DuyurularV. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTI ÇAĞRI DUYURUSU

Değerli Üyemiz,

Derneğimizin V. Olağan Genel Kurul Toplantısı 16 Şubat 2020  Pazar Günü Saat 16:00’da   Kızılay Mahallesi Fevzi Çakmak 1 Sokak No:18/13 Kızılay Çankaya/ Ankara Adresinde  aşağıda yazılı gündeme göre yapılacaktır.

Belirtilen günde çoğunluk sağlanmadığı takdirde ikinci toplantı 23 Şubat 2020 Pazar Günü aynı gündemle, aynı yer ve saate  nisapsız olarak yapılacaktır.

Sayın Üyelerimizin toplantıya katılmaları  dileğiyle saygılarımızla,

                                                                                    YÖNETİM KURULUAnkara Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 8,1383   8,1530
EURO 9,6777   9,6951
       
Özlü Sözler
Hiçbir şey ayağınıza gelmez; en azından iyi olan hiçbirşey. Herşeyi gidip almanız gerekir.
ÜNYE'NİN LEZZETLERİYLE BULUŞMA

Gurbetten Ünye’ye Vefa Projesi kapsamında;

Proje Ofisimizde memleketin lezzetleriyle tanışmamış gençlerimizle beraber yöresel lezzetlerle buluşma, Ünye’nin tarihi ve doğal güzelliklerinin anlatıldığı ve Ankara’da yaşayan ve öğrenim gören gençlerimiz ile kaynaşma ve memleket bilincinin oluşturulması içerikli toplantı düzenlenmiştir.

Toplantımız, şehitlerimiz ve ahirete intikal eden büyüklerimiz için kuranı kerim okutulmasıyla başlanmıştır. Ünye’nin lezzetlerinden oluşan yemeklerin (kara lahana çorbası,fasulye turşusu kavurması, Ünye su böreği, Ünye usulü et kavurması ve ayva fosulu gibi) yenilmesi ve akabinde Ünye'li olma bilinci, neden birlik ve beraberlik içinde olmamızın gerekliliği, doğal ve kültürel güzellikler üzerine sohbetler gerçekleştirilmiştir.


13.03.2020

Okunma Sayısı: 161


3.230.76.48
DİĞER HABERLER

Ankara Ünyeliler Derneği

© Copyright 2019  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır.


Top