• slayt
  • slayt
DuyurularV. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTI ÇAĞRI DUYURUSU

Değerli Üyemiz,

Derneğimizin V. Olağan Genel Kurul Toplantısı 16 Şubat 2020  Pazar Günü Saat 16:00’da   Kızılay Mahallesi Fevzi Çakmak 1 Sokak No:18/13 Kızılay Çankaya/ Ankara Adresinde  aşağıda yazılı gündeme göre yapılacaktır.

Belirtilen günde çoğunluk sağlanmadığı takdirde ikinci toplantı 23 Şubat 2020 Pazar Günü aynı gündemle, aynı yer ve saate  nisapsız olarak yapılacaktır.

Sayın Üyelerimizin toplantıya katılmaları  dileğiyle saygılarımızla,

                                                                                    YÖNETİM KURULUAnkara Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 8,1383   8,1530
EURO 9,6777   9,6951
       
Özlü Sözler
Hiçbir şey ayağınıza gelmez; en azından iyi olan hiçbirşey. Herşeyi gidip almanız gerekir.
Gurbetten sılaya vefa projesi’ ünye’de..

Ankara Ünyeliler Derneği Başkanı İsa Korkmaz ve yönetim kurulu üyeleri Ünye’deki sivil toplum kuruluşu başkan ve temsilcileri, gençler ve basın mensupları ile istişare toplantısı düzenledi.

Koronavirüstedbileri nedeniyle toplantıyı az katılım ile farklı saatlerde yapan Ankara Ünyeliler Derneği yönetimi İçişleri Bakanlığı’na hazırlayacakları raporu sunacaklar.

Amacımız, Ünye’nin kadirşinas kültürünün sürdürülebilirliğini sağlamak

Ankara Ünyeliler Derneği Genel Sekreteri Sebahattin Yıldırım toplantıda yaptığı açıklamada, “Burada Ankara Ünyeliler Derneği olarak “Gurbetten Sılaya Vefa Projesi” kapsamında Ünye’deki basın mensuplarıyla bir araya gelerek istişare toplantısı düzenlemek istedik. Gurbetten Sılaya Vefa Projesi kapsamında projemizin Ünye ayağının ana hedefi; Ünye’nin kadirşinas kültürünün sürdürülebilirliğinin sağlanması, bunun gelecek nesillere aktarılmasına katkı yapılmasıdır. Burada Ünye’nin doğa, kültür, turizm, el sanatları, spor alanlarındaki kültürünü nesiller boyu yaşatmak için elimizden geldiği kadar çaba harcamaya çalıştık.”dedi.

Pandemi sürecinde sıkıntı yaşadık

Ünye’de gerçekleştirdikleri istişareler sonucu elde edecekleri sonuçlarla ilgili rapor hazırlayıp İçişleri Bakanlığına sunacaklarını vurgulayan Yıldırım, “ Projenin Ankara ayağında ise yine buna yönelik çalışmalar gerçekleştirdik. Bu konuda Ankara’da toplantılar, seminerler gerçekleştirdik. Ancak Ünye’de düzenlemek istediğimiz birçok programda Pandemi nedeniyle sıkıntı yaşadık. STK’larımızla bir araya geldik ve istişarelerde bulunduk. Bu istişalerden elde edeceğimiz raporu hem proje kapsamında İçişleri Bakanlığımıza hem de Ünye’deki yetkililere sunacağız.”diye konuştu.

Üç aşamalı program düzenledik

Toplantı programlarında Ünye ile ilgili fikir alışverişlerinin gerçekleştiğini vurgulayan Ankara Ünyeliler Derneği Başkanı İsa Korkmaz, “Gurbetten Sılaya Vefa Projesi kapsamında bugün Ünye’de 3 aşamalı program yaptık. STK başkanlarıyla başladığımız toplantı dizisine gençlerle devam ettik. İki toplantıda görüşler aldık. Toplantılarımızın üçüncüsünü basın mensuplarıyla gerçekleştirdik. Projemiz kapsamında çeşitli etkinlikler gerçekleştirdik. Ünye’nin tarihi, kültürü ve güzelliklerini paylaşmak adına bir araya geldik. Katılım sağlayanlara teşekkür ediyorum.”dedi.

http://www.unyekent.com/k2-asayis/h16961-gurbetten-silaya-vefa-projesi-unye-de.html

Ünye KENT HABER


20.11.2020

Okunma Sayısı: 53


3.230.76.48
DİĞER HABERLER

Ankara Ünyeliler Derneği

© Copyright 2019  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır.


Top