• slayt
  • slayt
DuyurularV. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTI ÇAĞRI DUYURUSU

Değerli Üyemiz,

Derneğimizin V. Olağan Genel Kurul Toplantısı 16 Şubat 2020  Pazar Günü Saat 16:00’da   Kızılay Mahallesi Fevzi Çakmak 1 Sokak No:18/13 Kızılay Çankaya/ Ankara Adresinde  aşağıda yazılı gündeme göre yapılacaktır.

Belirtilen günde çoğunluk sağlanmadığı takdirde ikinci toplantı 23 Şubat 2020 Pazar Günü aynı gündemle, aynı yer ve saate  nisapsız olarak yapılacaktır.

Sayın Üyelerimizin toplantıya katılmaları  dileğiyle saygılarımızla,

                                                                                    YÖNETİM KURULUAnkara Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 8,1383   8,1530
EURO 9,6777   9,6951
       
Özlü Sözler
Bir insana yapılacak en büyük kötülük, ona umut verip sonra hiçbir şey olmamış gibi gitmektir. Friends
“GURBETTEN SILAYA” ÜNYELİLERLE BULUŞTU

 

Ankara Ünyeliler Dernek Başkanı İsa Korkmaz yaptığı konuşmada şunları ifade etti;

“Bu sabah STK Başkanlarıyla toplantı düzenledik. Onların görüşlerini ve fikirlerini aldık. Ankara’da proje kapsamında etkinlikler  gerçekleştirdik. Eğitim ve seminer programlarımız yapıldı. Bugün de sizlerle bu programı yaptık.”  

Ankara Ünyeliler Derneği Genel Sekreteri Sabahattin Yıldırım yaptığı konuşmada şunları söyledi;

“Bugün burada Ankara Ünyeliler derneği olarak gurbetten sılaya vefa projesi kapsamında Ünye’deki istişare toplantımızın üçüncü aşamasını gerçekleştiriyoruz. Bugün basın mensuplarına bu konuda projemizin Ünye ilçemiz için neler yapılacağını kısaca özetlemek istiyorum. Ünye’nin hatır şinas kültürünün sürdürülebilirliğini sağlamak, gelecek nesillere aktarmak. Ünye’nin doğa, turizm, el sanatları gibi alanlarında kültürünü nesiller boyu yaşatmak için elimizden geldiği kadar çaba sarf edeceğiz. Konuyla alakalı olarak Ankara’da çeşitli toplantılar seminerler gerçekleştirdik. Fakat pandemi sürecinde ünyede hedeflediniz projeler konusunda sıkıntılar yaşıyoruz. Ünye’deki STK başkanlarıyla birinci aşamamızı el sanatları, kültür ve turizmle alakalı görüşlerini dile getirdiler. Bizde raporlarımızı hazırlayıp iç işleri bakanlığı sivil toplumla alakalı genel müdürlüğüne, Ünye’deki kanaat önderlerine sunacağız. Projemizin bu aşamasında basın mensuplarına bilgi vermek istedik. Teşekkür ederim “dedi

http://www.unyenethaber.com/gurbetten-silaya-unyelilerle-bulustu.html

 

  •  

20.11.2020

Okunma Sayısı: 74


3.230.76.48
DİĞER HABERLER

Ankara Ünyeliler Derneği

© Copyright 2019  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır.


Top