• slayt
  • slayt
DuyurularV. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTI ÇAĞRI DUYURUSU

Değerli Üyemiz,

Derneğimizin V. Olağan Genel Kurul Toplantısı 16 Şubat 2020  Pazar Günü Saat 16:00’da   Kızılay Mahallesi Fevzi Çakmak 1 Sokak No:18/13 Kızılay Çankaya/ Ankara Adresinde  aşağıda yazılı gündeme göre yapılacaktır.

Belirtilen günde çoğunluk sağlanmadığı takdirde ikinci toplantı 23 Şubat 2020 Pazar Günü aynı gündemle, aynı yer ve saate  nisapsız olarak yapılacaktır.

Sayın Üyelerimizin toplantıya katılmaları  dileğiyle saygılarımızla,

                                                                                    YÖNETİM KURULUAnkara Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 8,1383   8,1530
EURO 9,6777   9,6951
       
Özlü Sözler
Hiçbir şey ayağınıza gelmez; en azından iyi olan hiçbirşey. Herşeyi gidip almanız gerekir.
ANKARA ÜNYELİLER DERNEĞİNİN GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİ GERÇEKLEŞTİ

 

Ankara’da bulunan iş, sanat, siyaset ve bürokrasi çevresinin bir araya geldiği iftar programına katılanlar, dostlarıyla bir araya gelmenin mutluluğunu da bu vesileyle yaşadılar.

Ayrıca iftar programına Ak parti Ünye Belediye Başkan Aday adayı aynı zamanda kentsel dönüşüm uzmanı mimar Nihat Şen ve Yavuz Selim Kıran katıldı.

Programda konuşan Ankara Ünyeliler Derneği Başkanı İsa Korkmaz,”Derneğimiz Ankara’da ve diğer yerlerde yaşayan Ünyelileri bir sofrada toplamak ve Ünye’nin sosyal ve kültürel yaşatılmasını sağlamak aracıyla kurulmuştur.Bu kapsamda memleketine uzakta yaşayan hemşerilerimizi dayanışma ve istişare içerisinde bu güne özel olarak toplandık.Memleketine uzak hemşerilerimizle beraber olmak, sorunları çözmek onlarla özlem gidermek amacıyla her yıl olduğu gibi bu günde Ankara Ünyeliler Buluşmasını gerçekleştirdik” dedi.

Program, İftar programına aileleriyle birlikte gelenlerin kendi aralarında yaptığı sohbetlerle gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.

http://www.unyenethaber.com/ankara-unyeliler-derneginin-geleneksel-iftar-yemegi-gerceklesti.html


18.Mayıs.2019

Okunma Sayısı: 40


3.230.76.48
DİĞER HABERLER

Ankara Ünyeliler Derneği

© Copyright 2019  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır.


Top